Creative solutions DenmarkYaratıcı sektörlerde uluslararası paydaşlar ile Danimarka çözümleri, ürünleri ve yetkinlikleri arasındaki ilişkileri geliştirecek Creative Denmark inisiyatifin kuruluşunu memnuniyetle tüm bağlantılarımıza duyurmak isteriz.

 

Creative Denmark, Danimarka'nın takdir gören yaratıcı endüstrisi hakkında küresel farkındalık yaratmayı amaçlayan ve kâr amacı gütmeyen, kamu-özel sektör ortaklığında hayat bulan en önemli kuruluşudur.

Yaratıcı endüstriler; müzik, mimari, tasarım, hikâye anlatıcılığı, dijital oyunlar, film, TV ve radyo içerikleri, mobil uygulamalar için interaktif içerikler, animasyon, moda, tekstil tasarımı, iç mekân ve peyzaj tasarımı, iletişim, reklamcılık ve yayıncılıktan oluşmaktadır.

Heyecan verici yolculuğunda Creative Denmark bültenine kaydolabilir, iş birliği olanakları hakkında daha fazla bilgi almak için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Creative Denmark hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: https://lnkd.in/d2mCGX9 

Danimarkalı hikâye anlatıcıları bugüne kadar hala Hans Christian Andersen'dan esinlenmektedir. Nedenini YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=uzXo-FFqUcE