SBIstanbulMarkalar "İyi Yaşam" için İstanbul'da buluşuyor! Sustainable Brands® Global Platformu'nun Istanbul buluşması olan Sustainable Brands Istanbul'20, 'Delivering The Good Life – İyi Yaşamı Sunmak' temasıyla 16-17 Eylül'de 8. Kez buluşacak. Danimarkalı yazar ve iyi iletişim aktivisti Thomas Kolster ve VICE kurucusu Frederik Andersen'in moderatör ve konuşmacı olarak katılacağı etkinliğe kayıtlar başladı.

 

Thomas Kolster, sürdürülebilir marka iletişimi konusunda dünyada ses getiren "Goodvertising" kitabının yazarıdır. Goodvertising Ajansı Direktörü olarak şirketlerin, STK'ların ve ajansların yeni dünya gerçeklerini anlamalarına yardımcı olan Kolster, aynı zamanda sürdürülebilir iletişim girişimlerini paylaşmayı amaçlayan ilk ve en iyi uygulama işbirliği platformu olan WhereGoodGrows'un kurucusudur. Huffington Post tarafından "İlham Veren Lider" olarak adlandırılan Kolster, Guardian ve diğer başarılı platformlarda düzenli olarak köşe yazarlığı yapmaktadır.

Frederik Andersen, 20 yıllık Uluslararası deneyimi ile, yaratıcılığın bir işin kolaylaştırılması veya dönüştürülmesinde anahtar rol oynadığı kesişimde çapraz medya ve çapraz endüstri üzerinde çalışıyor. VICE'ın sahip olduğu, ölçülebilirliği hızlandırmak için yanlış bilgi modelini kırmayı amaçlayan amaca yönelik bir medya şirketi üzerinde operasyonlar yürütüyor, kişisel sağlıktan küresel çevre konularına kadar temaları kapsayan toplumumuzdaki olumlu değişimler için çalışıyor. Frederik, disiplinler arası düşüncenin toplumun en büyük sorunlarıyla gerçek ölçülebilir toplumsal değişimi yaratmak için bize nasıl yardımcı olacağına dair düşündürücü bir sunum yapacak. İskandinavya'da doğan ve büyüyen, pazarlama, iletişim, ürün tasarımı ve yenilik konularında sayısız uluslararası ödülle ödüllendirilen Frederik, Kopenhag, New York ve Londra'da yaşadı ve çalıştı.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için; https://sb.surdurulebilirlik.com.tr/sb20istanbul/ adresini ziyaret edebilirsiniz.